Rekonstrukce

NABÍDKA SLUŽEB

RYCHLÝ KONTAKT

+420 608 010 977

matejrene@volny.cz

U Zvonice 6/1
Ostrava - Proskovice
724 00

REKONSTRUKCE BYTU

I v dnešní době existuje ještě mnoho bytů, které mají staré umakartové jádro, nevzhledné obložení a za každou cenu potřebují kompletní rekonstrukci bytu. Je jeden z těchto bytů i ten Váš? Nebojte se a začněte s kompletní rekonstrukcí bytu i Vy. Ovšem ne na vlastní pěst! To se totiž může mnohdy spíše prodražit, než vyplatit. Navíc se na vlastní dílo nevztahuje klasická záruka a reklamace pak nebude možná. Obraťte se pro jistotu na specialisty a zavolejte nám ještě dnes.

Kompletní rekonstrukce se skvělým servisem

Kromě kompletní rekonstrukce bytu a jednotlivých místností se zaměřujeme také na kompletní rekonstrukce bytů a kanceláří a to včetně rekonstrukce bytových jader či půdních vestaveb. Našim zákazníkům se snažíme vyjít se vším vstříc a obrátit se na nás tak můžete i v případě rekonstrukce domu. Pro své zákazníky navrhneme, naplánujeme a hlavně zrealizujeme kompletní rekonstrukci bytu, poskytneme odborné kontrolní a projektové poradenství a navrhneme pro Vás zároveň to nejefektivnější řešení rekonstrukce a to jak z estetického, tak z ekonomického hlediska. 

Rozumíme Vašim potřebám a zároveň chápeme, že je nutné vědět předem přibližný odhad sumy, kolik by kompletní rekonstrukce bytu mohla stát. Provádíme proto bezplatnou cenovou nabídku stavebních prací a materiálu. S námi víte, na čem jste. Zároveň si můžete objednat služby a konzultace od architekta, přes projektové plánování rekonstrukce Vašeho bytu až po vlastní realizaci na klíč, která se opravdu vyplatí. Rekonstrukce s námi nebude těžký oříšek!

REKONSTRUKCE DOMU

Zajímáte se o kompletní rekonstrukce domů? Chcete mít novou koupelnu, kuchyň či plánujete dětský pokoj? Pak je právě ten pravý čas na rekonstrukci! Jak se na rekonstrukci připravit, co nepodcenit a na co rozhodně nezapomenout?

Otázka financí a plánování je důležitá

Další věc, na kterou byste při přípravě kompletní rekonstrukce domu rozhodně neměli zapomenout, je promyslet otázku financí a celou rekonstrukci domu se pokusit naplánovat. Ať už sami nebo se zkušeným odborníkem. U financí je nutné vědět, na kolik přibližně rekonstrukce domu vyjde, kolik peněz jste ochotni si vynahradit a o kolik může být původně plánovaná částka vyšší. Není totiž nic horšího, než na poslední chvíli měnit plány a kupovat levnější vybavení či obkladový materiál. My našim zákazníkům nabízíme bezplatné zpracování rozpočtů a vypracování návrhu kompletní rekonstrukce domu spolu s projektovým plánem. Zároveň nabízíme osobní konzultace v místě realizace, které Vám pomohou zorientovat se v rekonstrukci a zjistit, co vše je nakonec potřeba vyměnit či předělat.

Kdy potřebujete stavební povolení?

Stavební povolení bývá často opravdu potřebný dokument. Je ho potřeba vždy, když se zasahuje do nosných konstrukcí, do rozvodů a v případě přístavby nebo nadstavby. V jiném případě většinou stačí ohlášení drobné stavby. S námi ovšem stavební povolení nemusíte vůbec řešit. Všechno papírování vyřešíme za Vás bez zbytečných starostí. Kromě toho nabízíme i další služby, mezi které se řadí například:

  • služby architekta a stavebního inženýra
  • zajištění odborného stavebního dozoru
  • inženýrská a projektová činnost
  • odborná konzultace stavebních materiálů
  • vyrovnání a pokládka podlah a podlahových krytin
  • instalační a stavební práce v oborech voda, topení, plyn, kompletní elektroinstalace
  • natěračské, sádrokartonářské a malířské práce
  • kompletní rekonstrukce panelových bytů
  • odborná úprava příček a bourání otvorů i do nosných konstrukcí
  • a mnoho dalšího

 

Neváhejte a pusťte se do kompletní rekonstrukce domu s naší společností i Vy.
Nebudete litovat!

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat?

Zavolejte nám ještě dnes a nechte to na nás!

rr-logo-retina

O nás

Zaměřujeme se zejména na stavby rodinných domů, kompletní rekonstrukce bytů a zateplování fasád...
Více info zde

Kontakty

© 2018 Real Rendolf s.r.o.