Novostavby a domy na klíč

NABÍDKA SLUŽEB

RYCHLÝ KONTAKT

+420 608 010 977

matejrene@volny.cz

U Zvonice 6/1
Ostrava - Proskovice
724 00

Rodinný dům je investicí na celý život a vaše spokojenost s ním ovlivňuje celkovou životní pohodu vaší rodiny. Investici do výstavby rodinného domu proto není radno podceňovat. Stavět svépomoci nebo s profesionály? Zvolit typový projekt, či individuální řešení?

Nepatříte-li mezi domácí kutily a raději byste svůj čas věnovali něčemu jinému než dřině na stavbě, svěřte svůj projekt profesionálům. Ve stavební firmě Real Rendolf s vámi rádi probereme vaše představy a možnosti. Postavíme vám rodinný dům na klíč, abyste si mohli brzy užívat svého vysněného domova.

Komplexní služby při výstavbě rodinných domů

Máte pozemek v Ostravě a okolí a chystáte se na něm postavit dům pro svou rodinu? Nabízíme vám stavbu rodinných domů na klíč. Rádi budeme vašimi partnery v celém procesu výstavy rodinného domu – od projektu přes hrubou stavbu až po finální stavební práce. Zaměstnáváme spolehlivé řemeslníky a spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli. Používáme kvalitní stavební materiál, ručíme za perfektní práci a dodržujeme dohodnuté termíny. 

Precizní hrubá stavba je základ úspěchu

Provádíme zemní a výkopové práce, polokládáme základy domu, stavíme nosné konstrukce vodorovné i svislé a hrubou stavbu zastřešíme. Zaručujeme precizní provedení hrubé stavby tak, aby na ni plynule mohly navázat dokončovací práce. Ty si můžete zajistit svépomocí a nebo je samozřejmě nechat kompletně na nás. 

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat?

Zavolejte nám ještě dnes a nechte to na nás!

rr-logo-retina

O nás

Zaměřujeme se zejména na stavby rodinných domů, kompletní rekonstrukce bytů a zateplování fasád...
Více info zde

Kontakty

© 2018 Real Rendolf s.r.o.